Sony Music Center (SongPal)

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50 MB
  • Version 5.7.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Sony Video & Sound Products Inc.
Sony Music Center uygulaması sayesinde müzik zevkinizi iki katına çıkartabilirsiniz.

Mobil cihazınıza indireceğiniz Sony Music Center mobil uygulaması sayesinde müzik zevkiniz artık iki katına çıkacaktır. Dilediğiniz kadar müzik dinleyebilirsiniz. Evde veya çalışırken müziğin keyfini tam olarak mı çıkarmak isterseniz Sony Music Center mobil uygulamasını Android  cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama sizlere müzik zevkini doruklarda yaşatacaktır. 

Her bir aygıt için optimize ayarlarla en iyi ses alanında müzik çalmak için diğer Sony ses aygıtlarına bağlanabilirsiniz. SongPal, Sony Music Center olarak yenilenmiştir. SongPal ile uyumlu aygıtlar Sony Music Center ile de uyumludur. Ses aygıtlarının kontrol işlevini kullanmak için, Sony Music Center ile uyumlu bir ses aygıtı gereklidir.

Ses ürünler destek sitesinden Sony Music Center ile uyumlu olup olmadığını kontrol edebilir ve ona göre kendinize bir sistem oluşturabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda Hi-Res parçalar dahil müzik çalabilir, keyif içerisinde müzik zevkinizi yaşayabilirsiniz. Bilgisayarınızda veya iletişim ağı yoluyla NAS sürücüsünde saklanan müzik klasörlerine tarayarak ulaşın, kendi müzik dosyanızı kendiniz kurun ve dinlemenin keyfini çıkartın. 

Sony Music Center (SongPal) indir